Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Zátiší s jablky a hruškami, signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Špála 42, vlevo dole značeno slepotiskovým razítkem ELK, barevná litografie/papír, 30 x 40 cm, na papíře několik skvrn, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |